Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Відсотки
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 14 та 30 днів.

Навіть ті, хто бере кредит за промокодом, стають учасниками розіграшу 100 000 грн!

Ви вже знаєте про наш чудовий розіграш, який щойно стартував? Розігрується 100 000 грн серед усіх клієнтів УкрПозика. І навіть, якщо ви візьмете кредит зі знижкою за якимось промокодом, все одно потрапите до переліку учасників та матимете шанс виграти грошовий приз.

Перевіримо?

Замовте новий кредит за промокодом SOTA95, який надасть знижку 30% та чекайте на підсумки розіграшу. Доречі, вони будуть підбиватися аж в середині листопада, тож встигнете взяти й закрити ще кілька кредитів, а відтак збільшити свої шанси на виграш.

Детальні умови використання промокоду

  • У акції беруть участь тільки громадяни України, що досягли 18-річного віку, які раніше брали кредит(и) в Укрпозиці та повністю розрахувалися за ним(и).
  • Акційні умови діють з 7 по 10 жовтня 2021 року включно.
  • Щоб скористатися промокодом, зайдіть до особистого кабінету, подайте заявку на бажаний кредит та введіть промокод у однойменне поле.
  • Сума, яка доступна кожному клієнтові, відображається в його особистому кабінеті. Строк кредиту – до 30 днів. Знижка буде застосована до відсоткової ставки, яка, у свою чергу, залежить від суми та терміну кредиту.
  • Добори вільних коштів здійснюються на загальних підставах.
  • Продовження за акційними кредитами платне та можливе на термін до 30 днів.
  • Нагадуємо, акція діє для постійних клієнтів УкрПозики. Бо новим клієнтам, що тільки-но збираються долучитися до нашої спільноти, УкрПозика надає перший кредит взагалі задарма!.

Акція регламентується офіційними Правилами акції "Щасливий день"

Читачів також цікавить: