Про нас

Укрпозика – можеш собі дозволити! 

Наша місія – найзручніша і найшвидка фінансова допомога народу України, яка забезпечить кожному максимальний рівень конфіденційності і безпеки.

Наш сервіс дозволяє дуже просто отримати позику на банківську карту, не виходячи з дому, в будь-який час, навіть у вихідні та святкові дні. Ви завжди можете на нас покластися, якщо Вам терміново потрібні гроші! Менше п'яти хвилин – і потрібна сума на карті. Даємо позики без поручителів і застави! Адже наша мета – фінансова допомога тим, хто її потребує.

Зважаючи на нестабільне економічне становище країни, ми хочемо забезпечити Вам надійну грошову підтримку в будь-який момент.

Наші умови – комфортні, прозорі та стабільні. З нами Ви ніколи не заплатите більше – тільки відсотки за користування коштами під час повторних зверненнь. Перша позика – без відсотків.

Відомості про Товариство

ТОВ «УКРПОЗИКА», зареєстроване 28.05.2019 року, код ЄДРПОУ 43024915. Товариство не має відокремлених підрозділів. Порушення провадження у справі про банкрутство, застосування процедури санації фінансової установи – відсутні. Рішення про ліквідацію фінансової установи – не приймалось.

Генеральний директор – Веселий Ілля Олександрович.

Склад наглядової ради:

  • Маріс Стродс
  • Рейніс Вайварс

Відомості про учасників

Відомості про учасників (засновників, акціонерів): AS «EAG FINANCE» – 100% частки у статутному капіталі.

Правила акцій

Скоро в школу -20% 

Оксамитовий сезон