Воєнний стан

Шановні клієнти! У зв‘язку з вторгненням Російської Федерації та введенням воєнного стану в нашій країні Указом Президента України №64/2022 від 24.02.2022 року повідомляємо:

Подовження строку кредиту

  • Клієнтам, які станом на 24.02.2022 року не мали простроченої заборгованості за кредитним договором, термін погашення кредиту буде продовжено до 25.04.2022.

Видачі тимчасово призупинено

  • Компанія тимчасово припиняє видачу кредитних коштів споживачам фінансових послуг до стабілізації ситуації в Україні.

Спеціальні умови закриття кредиту

  • До 25.04.2022 діють спеціальні умови закриття кредиту - при оплаті тіла кредиту за договором проценти за користування кредитом підллягають списанню, навіть ті, що були нараховані до початку російського воєнного вторгнення.

     

Як погасити кредит під час воєнного стану?

Заморожена сума для боржників

Без штрафних санкцій на час воєнного стану

  • Компанія не застосовує штрафні санкції за невиконання або несвоєчасне виконання умов кредитного договору у період дії воєнного стану та протягом 30-денного строку після його припинення або скасування.

Призупинення нарахування %

Якщо немає можливості погасити заборгованність

  • Для мешканців міст, що зазнали гуманітарної катастрофи, ми готові запропонувати персональні умови. Наразі ми збираємо звернення від громадян, і кожне буде розглянуте окремо. Якщо ви зазнали збитків від війни, які унеможливлюють сплату заборгованності, подайте нам заявку. Заповніть усі наведені поля, і після вивчення конкретно вашо ситуації, ми надамо вам відповідь особисто. ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА СПЕЦ. УМОВИ