Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Відсотки
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 14 та 30 днів.

Знижка на Тетянин день для студентів: колишніх, нинішніх, майбутніх

Скільки б років вам не було, й де б ви колись не вчились, знайте: Тетянин день – то ваше свято! Чому? А тому що студентські запал та звитяга – це якості, які прикрашають молоді роки кожного з нас, а наймудріші люди лишають ці риси з собою назавжди. Будьте веселими, радійте ватагам друзів, сміливо й зухвало дивіться у завтрашній день – усе, як роблять студенти, яким завтра вранці здавати найголвніший іспит, а вони сьогодні з вечора влаштовують гучну вечірку. І зауважте: гроші для студентів ніколи не були на першому місці. Для справжнього свята не треба дорогих аніматорів, достатньо гітари та кола добрих друзів.

Ми в УкрПозика теж підтримуємо цю романтику, але, піклуємось про вас. Як студентська мама, що завжди пригощає обідом однокашників своїх дітей, що приїхали з інших міст – бо хто ж іще про них подбає.

А тому от Вам спеціальний промокод TTND75 на знижку 25% на кредит. Студентська шара діє до 29.01.2022, поспішайте!

Детальні умови використання промокоду

  • У акції беруть участь тільки громадяни України, що досягли 18-річного віку, які раніше брали кредит(и) в Укрпозиці та повністю розрахувалися за ним(и).
  • Акційні умови діють з 25 по 29 січня 2022 включно.
  • Щоб скористатися промокодом, зайдіть до особистого кабінету, подайте заявку на бажаний кредит та введіть промокод у однойменне поле.
  • Сума, яка доступна кожному клієнтові, відображається в його особистому кабінеті. Строк кредиту – до 30 днів. Знижка буде застосована до відсоткової ставки, яка, у свою чергу, залежить від суми та терміну кредиту.
  • Добори вільних коштів здійснюються на загальних підставах.
  • Продовження за акційними кредитами платне та можливе на термін до 30 днів.
  • Нагадуємо, акція діє для постійних клієнтів УкрПозики. Бо новим клієнтам, що тільки-но збираються долучитися до нашої спільноти, УкрПозика надає перший кредит взагалі задарма!

Акція регламентується офіційними Правилами акції "Щасливий день"

Читачів також цікавить: