Блог

Знижка на Тетянин день для студентів: колишніх, нинішніх, майбутніх

Скільки б років вам не було, й де б ви колись не вчились, знайте: Тетянин день – то ваше свято! Чому? А тому що студентські запал та звитяга – це якості, які прикрашають молоді роки кожного з нас, а наймудріші люди лишають ці риси з собою назавжди. Будьте веселими, радійте ватагам друзів, сміливо й зухвало дивіться у завтрашній день – усе, як роблять студенти, яким завтра вранці здавати найголвніший іспит, а вони сьогодні з вечора влаштовують гучну вечірку. І зауважте: гроші для студентів ніколи не були на першому місці. Для справжнього свята не треба дорогих аніматорів, достатньо гітари та кола добрих друзів.

Ми в УкрПозика теж підтримуємо цю романтику, але, піклуємось про вас. Як студентська мама, що завжди пригощає обідом однокашників своїх дітей, що приїхали з інших міст – бо хто ж іще про них подбає.

А тому от Вам спеціальний промокод TTND75 на знижку 25% на кредит. Студентська шара діє до 29.01.2022, поспішайте!

Детальні умови використання промокоду

  • У акції беруть участь тільки громадяни України, що досягли 18-річного віку, які раніше брали кредит(и) в Укрпозиці та повністю розрахувалися за ним(и).
  • Акційні умови діють з 25 по 29 січня 2022 включно.
  • Щоб скористатися промокодом, зайдіть до особистого кабінету, подайте заявку на бажаний кредит та введіть промокод у однойменне поле.
  • Сума, яка доступна кожному клієнтові, відображається в його особистому кабінеті. Строк кредиту – до 30 днів. Знижка буде застосована до відсоткової ставки, яка, у свою чергу, залежить від суми та терміну кредиту.
  • Добори вільних коштів здійснюються на загальних підставах.
  • Продовження за акційними кредитами платне та можливе на термін до 30 днів.
  • Нагадуємо, акція діє для постійних клієнтів УкрПозики. Бо новим клієнтам, що тільки-но збираються долучитися до нашої спільноти, УкрПозика надає перший кредит взагалі задарма!

Акція регламентується офіційними Правилами акції "Щасливий день"

Читачів також цікавить: