Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Відсотки
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 14 та 30 днів.

Вітаємо наших героїв з Днем козацтва!

Зустрічаємо чудове свято – День українського козацтва, що в офіційному календарі позначений як День захисників України, а в церковному – Покрова Богородиці.

Чому саме цей день? Відомо, що запорожці вважали Божу Матір своєю заступницею, а осіннє свято Покрова відзначали з особливою шаною. Тож вибір дня, в який ми вітаємо наших Захисників, не випадковий. І хоч це нове свято в офіційному календарі, його історія сягає глибини віків.

УкрПозика щиро вітає усіх Козаків та Козачок, усіх Захисників та Захисниць України, а також їхні родини! Нехай на вітчизняних теренах запанує мир та злагода, щоб нашому лицарству доводилося захищати нас тільки від суму та нудьги!

Прийміть не тільки вітання, а ще й подарунок – промокод на знижку 20%. Вводьте KZTS92, коли оформлятимете наступну заявку. Промокод діє до 16 жовтня 2021 року.

Детальні умови використання промокоду

  • У акції беруть участь тільки громадяни України, що досягли 18-річного віку, які раніше брали кредит(и) в Укрпозиці та повністю розрахувалися за ним(и).
  • Акційні умови діють з 12 по 16 жовтня 2021 року включно.
  • Щоб скористатися промокодом, зайдіть до особистого кабінету, подайте заявку на бажаний кредит та введіть промокод у однойменне поле.
  • Сума, яка доступна кожному клієнтові, відображається в його особистому кабінеті. Строк кредиту – до 30 днів. Знижка буде застосована до відсоткової ставки, яка, у свою чергу, залежить від суми та терміну кредиту.
  • Добори вільних коштів здійснюються на загальних підставах.
  • Продовження за акційними кредитами платне та можливе на термін до 30 днів.
  • Нагадуємо, акція діє для постійних клієнтів УкрПозики. Бо новим клієнтам, що тільки-но збираються долучитися до нашої спільноти, УкрПозика надає перший кредит взагалі задарма!.

Акція регламентується офіційними Правилами акції "Щасливий день"

Читачів також цікавить: