Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Відсотки
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 14 та 30 днів.

Вітамінний промокод убереже ваше здоров'я

Сезонні соплі, віруси та пандемія наступають? Усім відомо, що профілактика завжди краща за лікування. А досвідчені люди знають також, що й дешевша.

І якщо щеплення від усім нам набридлого вірусу взагалі безкоштовне (а УкрПозика вельми закликає усіх вакцинуватися!), то решта процедур загартування все ж вимагають витрат. Як то правильне різноманітне харчування з достатньою кількістю сезонних овочів та фруктів, а також абонемент до спортзали чи басейну, одяг та взуття на спорт.

Щоб вам легше далися усі ці витрати, даруємо просто зараз наш вітамінний промокод: VI1T4A на знижку 20%. Але, як і інші справді свіжі й корисні штуки, його термін придатності спливає скоро – вже 2.10.2021. Поспішайте!

Детальні умови використання промокоду

  • У акції беруть участь тільки громадяни України, що досягли 18-річного віку, які раніше брали кредит(и) в Укрпозиці та повністю розрахувалися за ним(и).
  • Акційні умови діють з 30 вересня по 2 жовтня 2021 року включно.
  • Щоб скористатися промокодом, зайдіть до особистого кабінету, подайте заявку на бажаний кредит та введіть промокод у однойменне поле.
  • Сума, яка доступна кожному клієнтові, відображається в його особистому кабінеті. Строк кредиту – до 30 днів. Знижка буде застосована до відсоткової ставки, яка, у свою чергу, залежить від суми та терміну кредиту.
  • Добори вільних коштів здійснюються на загальних підставах.
  • Продовження за акційними кредитами платне та можливе на термін до 30 днів.
  • Нагадуємо, акція діє для постійних клієнтів УкрПозики. Бо новим клієнтам, що тільки-но збираються долучитися до нашої спільноти, УкрПозика надає перший кредит взагалі задарма!.

Акція регламентується офіційними Правилами акції "Щасливий день"

Читачів також цікавить: