Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Відсотки
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 14 та 30 днів.

Усе дорожчає? Тільки не кредити в УкрПозиці!

Від початку року ціни у супермаркетах та у платіжках за комунальні послуги істотно зросли. Ви не могли цього не помітити. Так, навіть офіційні джерела підтверджують: інфляція в Україні є, до того ж вона вже перевищила плани уряду на поточний рік.

Але ж треба якось жити, утискати себе у щоденних витратах не хочеться. Та й дозволяти собі якісь маленькі примхи теж потрібно! Вихід є, і ви його знаєте. У ці буремні часи, коли все навколо дорожчає (а коли це часи були інші?) останній форпост вашої вигоди – УкрПозика! Наші кредити мало того, що допоможуть вам впоратися з усіма підвищеними витратами, так ще й самі стають дедалі вигіднішими.

Ось просто зараз ми знижуємо ставку на 25% за промокодом D73ORO. Вам достатньо скористатись ним у Особистому кабінеті під час замовлення нового кредиту до 24 липня 2021 року.

Детальні умови використання промокоду

  • У акції беруть участь тільки громадяни України, що досягли 18-річного віку, які раніше брали кредит(и) в Укрпозиці та повністю розрахувалися за ним(и).
  • Акційні умови діють з 22 по 24 липня 2021 року включно.
  • Щоб скористатися промокодом, зайдіть до особистого кабінету, подайте заявку на бажаний кредит та введіть промокод у однойменне поле.
  • Сума, яка доступна кожному клієнтові, відображається в його особистому кабінеті. Строк кредиту – до 30 днів. Знижка буде застосована до відсоткової ставки, яка, у свою чергу, залежить від суми та терміну кредиту.
  • Добори вільних коштів здійснюються на загальних підставах.
  • Продовження за акційними кредитами платне та можливе на термін до 30 днів.
  • Нагадуємо, акція діє для постійних клієнтів УкрПозики. Бо новим клієнтам, що тільки-но збираються долучитися до нашої спільноти, УкрПозика надає перший кредит взагалі задарма!.

Акція регламентується офіційними Правилами акції "Щасливий день"

Читачів також цікавить: