Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Відсотки
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 14 та 30 днів.

УкрПозика вітає з Днем Незалежності!

30 років для людини – вік розквіту. 30 років для країни у новітній історії – це також чудово, з огляду на багатовікову історичні глибини. Тож давайте вітати одне одного з нашим спільним святом, з нашим спільним Днем народження, з нашою Незалежністю!

Таке свято буває лише раз на 30 років, погодьтеся! Тож давайте влаштуємо не просто вечірки й прогулянки з родиною і друзями, а грандіозне святкування, гідне такого урочистого приводу. Та й після свята, будемо гідними, будемо впевненими й щасливими на своїй землі, будемо відповідальними та щедрими! 

Розчулена УкрПозика дарує промокод 24AU62 на знижку 30% на нові кредити. Встигніть запастися грошима до початку святкового вікенду!

Детальні умови використання промокоду

  • У акції беруть участь тільки громадяни України, що досягли 18-річного віку, які раніше брали кредит(и) в Укрпозиці та повністю розрахувалися за ним(и).
  • Акційні умови діють з 17 по 20 серпня 2021 року включно.
  • Щоб скористатися промокодом, зайдіть до особистого кабінету, подайте заявку на бажаний кредит та введіть промокод у однойменне поле.
  • Сума, яка доступна кожному клієнтові, відображається в його особистому кабінеті. Строк кредиту – до 30 днів. Знижка буде застосована до відсоткової ставки, яка, у свою чергу, залежить від суми та терміну кредиту.
  • Добори вільних коштів здійснюються на загальних підставах.
  • Продовження за акційними кредитами платне та можливе на термін до 30 днів.
  • Нагадуємо, акція діє для постійних клієнтів УкрПозики. Бо новим клієнтам, що тільки-но збираються долучитися до нашої спільноти, УкрПозика надає перший кредит взагалі задарма!.

Акція регламентується офіційними Правилами акції "Щасливий день"

Читачів також цікавить: