Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Відсотки
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 14 та 30 днів.

УкрПозика розуміє ваш стан і дає знижку

Пережили свята? Ото й молодці! В перші робочі дні намагайтеся не робити різких рухів та пити якомога більше чистої води. Подбайте про свій стомлений затяжними святами організм, не перевантажуйтесь, уникайте важких роздумів та обговорень.

До чого ми це все? А до того, що УкрПозика як справжній народний бренд чудово розуміє ваш стан у перші дні після травнево-великодніх гулянь з шашликами-пікніками, гостинами та оковитою.

Щоб ви скоріше відродилися після всього цього безладу, ми створили промокод RELX15 на знижку 15% на повторний кредит, бо ж він вам саме зараз стане у пригоді…

Ми щиро сподіваємося, що ви оговтаєтеся швиденько, а тому запускаємо промокод ненадовго – лише на 3 дні. Тож встигніть подати заявку зараз, й нехай вам голова не болітиме!

Детальні умови використання промокоду

  • У акції беруть участь тільки громадяни України, що досягли 18-річного віку, які раніше брали кредит(и) в Укрпозиці та повністю розрахувалися за ним(и).
  • Акційні умови діють з 11 по 14 травня 2021 року включно.
  • Щоб скористатися промокодом, зайдіть до особистого кабінету, подайте заявку на бажаний кредит та введіть промокод у однойменне поле.
  • Сума, яка доступна кожному клієнтові, відображається в його особистому кабінеті. Строк кредиту – до 30 днів. Знижка буде застосована до відсоткової ставки, яка, у свою чергу, залежить від суми та терміну кредиту.
  • Добори вільних коштів здійснюються на загальних підставах.
  • Продовження за акційними кредитами платне та можливе на термін до 30 днів.
  • Нагадуємо, акція діє для постійних клієнтів УкрПозики. Бо новим клієнтам, що тільки-но збираються долучитися до нашої спільноти, УкрПозика надає кредит взагалі під 0,1% на день.

Акція регламентується офіційними Правилами акції "Щасливий день"

Читачів також цікавить: