Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Відсотки
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 14 та 30 днів.

УкрПозика першою подарує Вам щось на 8 березня! Щось цікавеньке...

Весна – це нове життя, це свіжий подих, це пробудження природи, це ніжність та краса. Та головне для наших людей на початку весни – Жіноче свято, хоч би як ми до нього ставилися. Чи це буде свято мами-дружини-доці, чи це буде день фемінізму й рівності гендерних прав, але це свято має бути! Розпускаються перші проліски, відкриваються серця, й хочеться дарувати щирі емоції.

А для того, щоб ці емоції можна було у щось запакувати, ясна річ, потрібні кошти. І свято не чекатиме до чергової зарплати. Тож, поки маєте кілька днів до 8 березня, краще коштами запастись.

УкрПозика як Ваш надійний друг і помічник, вирішила бути першою, хто цього року даруватиме подарунки. Тож днями ми розсилаємо усім нашим клієнтам листи та SMS з персональними промокодами на знижку. Якою вона буде саме для Вас – дізнайтеся з повідомлення. Але поспішайте скористатися нею, бо ж промокод діє лише 3 дні!

Детальні умови використання промокоду

  • У акції беруть участь тільки громадяни України, що досягли 18-річного віку, які раніше брали кредит(и) в Укрпозиці та повністю розрахувалися за ними.
  • Акційні умови діють з 1 по 3 березня 2021 року включно.
  • Щоб скористатися промокодом, зайдіть до особистого кабінету, подайте заявку на бажаний кредит та введіть свій промокод у однойменне поле.
  • Сума, яка доступна кожному клієнтові, відображається в його особистому кабінеті. Строк кредиту – до 30 днів. Знижка буде застосована до відсоткової ставки, яка, у свою чергу, залежить від суми та терміну кредиту.
  • Добори вільних коштів здійснюються на загальних підставах.
  • Продовження за акційними кредитами платне та можливе на термін до 30 днів.
  • Нагадуємо, акція діє для постійних клієнтів УкрПозики.

Акція регламентується офіційними Правилами акції "Щасливий день"

До речі, про тих, хто ще не з нами, ми теж подбали: перший кредит УкрПозика надає лише під 0,1% на день.

Читачів також цікавить: