Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Відсотки
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 14 та 30 днів.

Святкуймо Китайський Новий рік по-українськи!

Що сьогодні готуватимете: качку по-пекінськи чи кисло-солодку свинину з рисовою локшиною? А чи може, просто оселедця під шубою? Байдуже, аби душа лежала святкувати Новий рік за китайським календарем – будь-яка закусь пасуватиме до гарної компаніїі та чарочок з оковитою. Бо як же ж інакше, коли саме сьогодні втсупає у свої права рік Тигра (який ми вже двічи зустріли і, виявляється, не до кінця!) Тож гей, наливаймо!.. А далі ви все самі знаєте.

Стоп, а подарунки? Для цього маєте щирих друзів – УкрПозику. Ось тримайте святковий промокод KTA11I на знажку 30% на кредит. Тепер і свято як свято!

Детальні умови використання промокоду

  • У акції беруть участь тільки громадяни України, що досягли 18-річного віку, які раніше брали кредит(и) в Укрпозиці та повністю розрахувалися за ним(и).
  • Акційні умови діють з 1 по 5 лютого 2022 включно.
  • Щоб скористатися промокодом, зайдіть до особистого кабінету, подайте заявку на бажаний кредит та введіть промокод у однойменне поле.
  • Сума, яка доступна кожному клієнтові, відображається в його особистому кабінеті. Строк кредиту – до 30 днів. Знижка буде застосована до відсоткової ставки, яка, у свою чергу, залежить від суми та терміну кредиту.
  • Добори вільних коштів здійснюються на загальних підставах.
  • Продовження за акційними кредитами платне та можливе на термін до 30 днів.
  • Нагадуємо, акція діє для постійних клієнтів УкрПозики. Бо новим клієнтам, що тільки-но збираються долучитися до нашої спільноти, УкрПозика надає перший кредит взагалі задарма!

Акція регламентується офіційними Правилами акції "Щасливий день"

Читачів також цікавить: