Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Відсотки
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 14 та 30 днів.

Промокод на згадку про весну…

Отак живеш собі на світі – весна прийшла. Наступного разу прокинешся – все, промайнула… От скажіть, чого довга зима (особливо її набридлий кінець) чи понура похмура осінь – тягнуться завжди ніби довго-довго. А квітуча, зелена, яскрава й така довгоочікувана весна – раз – і все.

Ми в УкрПозиці щиро не розуміємо такої несправедливості, тож усім, хто не встиг насолодитися весною, радимо добряче її провести.

Тож для всіх, кому не байдуже до наших порад, презентуємо промокод P28RVS на знижку 15% на усі повторні (тобто не перші у вашому житті) кредити. Просто, подаючи цього разу заявку, згадайте і введіть його в своєму особистому кабінеті. Та поспішайте, до кінця весни часу лишилось обмаль…

Детальні умови використання промокоду

  • У акції беруть участь тільки громадяни України, що досягли 18-річного віку, які раніше брали кредит(и) в Укрпозиці та повністю розрахувалися за ним(и).
  • Акційні умови діють з 25 по 28 травня 2021 року включно.
  • Щоб скористатися промокодом, зайдіть до особистого кабінету, подайте заявку на бажаний кредит та введіть промокод у однойменне поле.
  • Сума, яка доступна кожному клієнтові, відображається в його особистому кабінеті. Строк кредиту – до 30 днів. Знижка буде застосована до відсоткової ставки, яка, у свою чергу, залежить від суми та терміну кредиту.
  • Добори вільних коштів здійснюються на загальних підставах.
  • Продовження за акційними кредитами платне та можливе на термін до 30 днів.
  • Нагадуємо, акція діє для постійних клієнтів УкрПозики. Бо новим клієнтам, що тільки-но збираються долучитися до нашої спільноти, УкрПозика надає кредит взагалі під 0,1% на день.

Акція регламентується офіційними Правилами акції "Щасливий день"

Читачів також цікавить: