Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Відсотки
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 14 та 30 днів.

Плануйте відпустку – хапайте знижку напередодні літа!

Хто не встигне придбати путівку та запланувати літній вояж зараз – ризикує взагалі лишитися без цікавих мандрів у відпустці. Адже травень – останній термін замовлення будь-яких турів. А якщо наразі ви не встигли назбирати заначку на відпустку – не біда. З УкрПозикою ви можете викупити путівку зараз, а розрахуватись, коли матимете гроші.

Взагалі, придбання турів саме тоді, коли є цікаві пропозиції, за допомогою мікрокредитування – погодьтеся, розумний та корисний лайфхак. Коли ви бачите путівку своєї мрії за вигідною ціною – ви не вмовите туроператора «зачекати», поки у вас з’являться на це кошти. Хапайте й не відкладайте життя на потім! А ми вам у цьому радо допоможемо.

Тим паче, що розуміючи попит на тури наших людей, УкрПозика саме зараз надає знижку на кожен кредит – для тих користувачів, хто дочитав до цього місця і знає таємний промокод: EDEM01. Він дасть вам знижку на відсоткову ставку 10%. Але діятиме лише до 21 травня включно. Щасливої відпустки!

Детальні умови використання промокоду

  • У акції беруть участь тільки громадяни України, що досягли 18-річного віку, які раніше брали кредит(и) в Укрпозиці та повністю розрахувалися за ним(и).
  • Акційні умови діють з 17 по 21 травня 2021 року включно.
  • Щоб скористатися промокодом, зайдіть до особистого кабінету, подайте заявку на бажаний кредит та введіть промокод у однойменне поле.
  • Сума, яка доступна кожному клієнтові, відображається в його особистому кабінеті. Строк кредиту – до 30 днів. Знижка буде застосована до відсоткової ставки, яка, у свою чергу, залежить від суми та терміну кредиту.
  • Добори вільних коштів здійснюються на загальних підставах.
  • Продовження за акційними кредитами платне та можливе на термін до 30 днів.
  • Нагадуємо, акція діє для постійних клієнтів УкрПозики. Бо новим клієнтам, що тільки-но збираються долучитися до нашої спільноти, УкрПозика надає кредит взагалі під 0,1% на день.

Акція регламентується офіційними Правилами акції "Щасливий день"

Читачів також цікавить: