Блог
грн
15000
грн

Сума позики грн
Кешбек грн
Відсотки
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Вашу позику на 7, 14 або 30 днів.

Особливості онлайн і готівкового кредиту

За статистикою, жителі України останнім часом стали все частіше звертатися в різні кредитні компанії. Цьому посприяли численні фактори: фінансова нестабільність, інфляція, низька мінімальна зарплата і т.п. Найбільш популярними організаціями стали ті, які пропонують мікрокредити на карту або готівкові кредити на невеликі суми.

Якщо вам необхідний саме такий займ, тоді звертайтеся в МФО Ukrpozyka. У нас найвигідніші умови видачі кредитів!

Онлайн кредит: головні відмінності

Якщо у людини з'являється необхідність отримати швидкі гроші або фінансову допомогу у важкій ситуації, вона шукає найдоступніші варіанти. На сьогодні зручним способом є кредит онлайн на карту. Звичайно, найчастіше таке кредитування використовують, якщо потрібно позичити трохи грошей до зарплати, але онлайн кредити на карту можуть бути застосовані для будь-яких потреб.

Головні особливості позик на карту:

 • практично моментальне оформлення кредиту;
  видача маленьких сум кредиту, які легко погашаються;
  можна отримати кредит з 18 років, також позика видається малозабезпеченим верствам населення;
  для оформлення кредиту онлайн не потрібна довідка про доходи, поручителі, що значно прискорює процес;
  позику легко пролонгувати, відтермінувавши виплату платежу до двох місяців.

Виходячи з перерахованого вище, онлайн займи набагато зручніші в процедурі оформлення, ніж традиційний кредит в банку. Адже щоб отримати необхідні кошти, клієнт не повинен вистоювати довгі черги і збирати купу документів.

Потрібно пам'ятати, що всі відомості про користувачів кредитів онлайн подаються в Бюро кредитних історій. Тому якщо ви прострочили виплати, ці відомості будуть зафіксовані і в подальшому ви навряд чи зможете знову отримати онлайн кредит. Слідкуйте за своїми кредитними зобов'язаннями, в термін пролонгуйте або виплачуйте позики.

Готівковий кредит: головні відмінності

Гроші на руки в борг сьогодні можна отримати не тільки в банку або зайнявши у знайомих. Мікрофінансові компанії мають всі умови, щоб видавати кредити готівкою. Для отримання готівки вам знадобитися:

 • паспорт України;
  написану заяву, щоб отримати готівковий кредит;
  податковий код.

Заява на кредит готівкою Україна подається у будь-якому прилеглому відділенні обраної вами компанії з видачі кредитів. Приймає його фахівець компанії, якому потрібно додатково надати ксерокопії особистих документів, а також відповісти на питання з приводу роботи та місця проживання. Потім, за процедурою, співробітник в офісі повинен перевірити вашу кредитну історію. Це займе трохи вашого часу. Якщо кредит готівкою схвалений, тоді прямо у відділенні вам видають на руки готівку.

Готівка або кредитка: що краще?

Запросити кредит готівкою в Україні легко в будь-якому місті, якщо в ньому є офіс компанії. У зв'язку зі зростаючою популярністю таких позик, відділення відкриваються навіть в маленьких містечках. Тому якщо ви проживаєте не в мегаполісі і хочете взяти кредит готівкою, дізнайтеся про подібну можливість на місці.

Природно, замовити кредит онлайн набагато зручніше, так як зовсім не потрібно залишати тепле і затишне приміщення для пошуку офісу компанії МФО. Всі дії можна зробити в режим онлайн на сайті організації.

Компанія Укрпозика дає можливість оформити зручний кредит онлайн практично миттєво. Як це зробити? Зареєструйтеся на сайті, введіть особисту інформацію в анкету клієнта, за допомогою кредитного калькулятора виберіть суму позики і його термін, подайте заявку. Очікування рішення займає небагато часу, вже хвилин через тридцять на вашу картку надійдуть кошти, які можна перевести в готівку в банкоматі або розплачуватися онлайн.

Читачів також цікавить:

Оцінка статті: 4,6/5

Проголосувало 374 людини.