Блог

Новий промокод від УкрПозика - цілющий, як свята вода!

Свято Водохреща або як його ще називають в народі Йордан - це завершальний етап святок, останній день з низки різдвяно-нововрічних свят, коли ми ладні не відмовляти собі ні в чому, адже віримо, що рік "як зустрінеш, так і проведеш". Але погодьтеся: святкувати більш як три тижні непросто, тож мало чия печінка чи бюджет витримає таке навантаження!

УкрПозика здавна славиться своїм цілющим підходом до клієнтів, а тому саме сьогодні на честь Водохреща запускає свій рятвний промокод - VDHR36. Він надасть знижку 40% усім добрим людям, хто сьогодні зранку вмивався чистою водою (а навіть, якщо й ні!), але діятиме лище до іншої знакової дати - 22.01.22. Тож встигніть взяти кредит до 23000 грн та розпочати нове життя після свят (як колись божилися).

Детальні умови використання промокоду

  • У акції беруть участь тільки громадяни України, що досягли 18-річного віку, які раніше брали кредит(и) в Укрпозиці та повністю розрахувалися за ним(и).
  • Акційні умови діють з 19 по 22 січня 2022 включно.
  • Щоб скористатися промокодом, зайдіть до особистого кабінету, подайте заявку на бажаний кредит та введіть промокод у однойменне поле.
  • Сума, яка доступна кожному клієнтові, відображається в його особистому кабінеті. Строк кредиту – до 30 днів. Знижка буде застосована до відсоткової ставки, яка, у свою чергу, залежить від суми та терміну кредиту.
  • Добори вільних коштів здійснюються на загальних підставах.
  • Продовження за акційними кредитами платне та можливе на термін до 30 днів.
  • Нагадуємо, акція діє для постійних клієнтів УкрПозики. Бо новим клієнтам, що тільки-но збираються долучитися до нашої спільноти, УкрПозика надає перший кредит взагалі задарма!

Акція регламентується офіційними Правилами акції "Щасливий день"

Читачів також цікавить: