Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Відсотки
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 14 та 30 днів.

Новий промокод від УкрПозика - цілющий, як свята вода!

Свято Водохреща або як його ще називають в народі Йордан - це завершальний етап святок, останній день з низки різдвяно-нововрічних свят, коли ми ладні не відмовляти собі ні в чому, адже віримо, що рік "як зустрінеш, так і проведеш". Але погодьтеся: святкувати більш як три тижні непросто, тож мало чия печінка чи бюджет витримає таке навантаження!

УкрПозика здавна славиться своїм цілющим підходом до клієнтів, а тому саме сьогодні на честь Водохреща запускає свій рятвний промокод - VDHR36. Він надасть знижку 40% усім добрим людям, хто сьогодні зранку вмивався чистою водою (а навіть, якщо й ні!), але діятиме лище до іншої знакової дати - 22.01.22. Тож встигніть взяти кредит до 23000 грн та розпочати нове життя після свят (як колись божилися).

Детальні умови використання промокоду

  • У акції беруть участь тільки громадяни України, що досягли 18-річного віку, які раніше брали кредит(и) в Укрпозиці та повністю розрахувалися за ним(и).
  • Акційні умови діють з 19 по 22 січня 2022 включно.
  • Щоб скористатися промокодом, зайдіть до особистого кабінету, подайте заявку на бажаний кредит та введіть промокод у однойменне поле.
  • Сума, яка доступна кожному клієнтові, відображається в його особистому кабінеті. Строк кредиту – до 30 днів. Знижка буде застосована до відсоткової ставки, яка, у свою чергу, залежить від суми та терміну кредиту.
  • Добори вільних коштів здійснюються на загальних підставах.
  • Продовження за акційними кредитами платне та можливе на термін до 30 днів.
  • Нагадуємо, акція діє для постійних клієнтів УкрПозики. Бо новим клієнтам, що тільки-но збираються долучитися до нашої спільноти, УкрПозика надає перший кредит взагалі задарма!

Акція регламентується офіційними Правилами акції "Щасливий день"

Читачів також цікавить: