Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Відсотки
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 14 та 30 днів.

Нехай після шопінгу лишається радість, а не "похмілля"!

Ще тиждень тому ми скупали все, що бачили, а сьогодні ладні нести то до ломбарду аби виміняти на їжу! Адже азарт мегасейлу Чорної П'ятниці захоплює, а схаменутися доводиться тоді, коли гроші вичерпано. І хто вигадав влаштовувати ту Чорну П'ятницю саме за тиждень до зарплатні?

Та ми вигадали, як зарадити, щоб ви не переймалися такими думками і не корили себе за чорноп'ятничні витрати!

Візьміть кредит зі знижкою 35% за промокодом AF5T7R! Так і до зарплати гідно доживете, і нічого з нещодавно придбаного продавати не понесете!

Промокод діє по 5.12.2021...

Детальні умови використання промокоду

  • У акції беруть участь тільки громадяни України, що досягли 18-річного віку, які раніше брали кредит(и) в Укрпозиці та повністю розрахувалися за ним(и).
  • Акційні умови діють з 2 по 5 грудня 2021 року включно.
  • Щоб скористатися промокодом, зайдіть до особистого кабінету, подайте заявку на бажаний кредит та введіть промокод у однойменне поле.
  • Сума, яка доступна кожному клієнтові, відображається в його особистому кабінеті. Строк кредиту – до 30 днів. Знижка буде застосована до відсоткової ставки, яка, у свою чергу, залежить від суми та терміну кредиту.
  • Добори вільних коштів здійснюються на загальних підставах.
  • Продовження за акційними кредитами платне та можливе на термін до 30 днів.
  • Нагадуємо, акція діє для постійних клієнтів УкрПозики. Бо новим клієнтам, що тільки-но збираються долучитися до нашої спільноти, УкрПозика надає перший кредит взагалі задарма!

Акція регламентується офіційними Правилами акції "Щасливий день"

Читачів також цікавить: