Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Відсотки
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 14 та 30 днів.

Не вистачає до зарплати? З УкрПозика це не є проблемою!

Запевняємо вас, навіть в житті найбагатшого магната  рапляються випадки коли, пардон, банально не вистачає до наступного надходження коштів... У нього – до траншу за багатомільйонною угодою, а у нас, простих смертних – до зарплати. Що цікаво, від розмірів зарплати це практично не залежить. Ось витратили все, а ще тиждень треба прожити – як не крути. Хто вам стане у такій пригоді? Правильно, УкрПозика!

А щоб вам було ще легше пережити діру в кишені тимчасові фінансові обставини, ми спеціально знизили ставку на кредит до 1.5% на день за промокодом NGZP29. Скільки грошей і на який термін ви б не взяли, ставка буде для вас незмінною, якщо скористаєтеся промокодом під час подачі заявки на кредит. Ось тільки діє він лише до кінця серпня. А там вже і зарплата...

Детальні умови використання промокоду

  • У акції беруть участь тільки громадяни України, що досягли 18-річного віку, які раніше брали кредит(и) в Укрпозиці та повністю розрахувалися за ним(и).
  • Акційні умови діють з 28 по 31 липня 2021 року включно.
  • Щоб скористатися промокодом, зайдіть до особистого кабінету, подайте заявку на бажаний кредит та введіть промокод у однойменне поле.
  • Сума, яка доступна кожному клієнтові, відображається в його особистому кабінеті. Строк кредиту – до 30 днів. Знижка буде застосована до відсоткової ставки, яка, у свою чергу, залежить від суми та терміну кредиту.
  • Добори вільних коштів здійснюються на загальних підставах.
  • Продовження за акційними кредитами платне та можливе на термін до 30 днів.
  • Нагадуємо, акція діє для постійних клієнтів УкрПозики. Бо новим клієнтам, що тільки-но збираються долучитися до нашої спільноти, УкрПозика надає перший кредит взагалі задарма!.

Акція регламентується офіційними Правилами акції "Щасливий день"

Читачів також цікавить: