Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Відсотки
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 14 та 30 днів.

Не лишилось грошей? Вихід є!

Минулий тиждень видався коротким, натомість вікенд порадував і довжиною і небуденністю. Аж 4 дні ми відпочивали, зустрічалися з друзями, розважалися з родиною й дозволяли собі маленькі (а може хто й великі) слабкості. Ми чудово провели час, та вже всередині цього тижня в декого може виявитися, що кишені спорожнілі, а до зарплати ще треба якось "дотягти".

УкрПозика розуміє ваші потреби як ніхто, а тому просто зараз посеред післясвяткового тижня вводить в дію промокод для тих, в кого після вихідних бракує коштів.

Цей рятівний промокод - M5ALO0. Він дозволить вам отримати кредит зі знижкою 30%. Поспішайте. адже термін його дії обмежений - лише до 24.10.2021.

Детальні умови використання промокоду

  • У акції беруть участь тільки громадяни України, що досягли 18-річного віку, які раніше брали кредит(и) в Укрпозиці та повністю розрахувалися за ним(и).
  • Акційні умови діють з 21 по 24 жовтня 2021 року включно.
  • Щоб скористатися промокодом, зайдіть до особистого кабінету, подайте заявку на бажаний кредит та введіть промокод у однойменне поле.
  • Сума, яка доступна кожному клієнтові, відображається в його особистому кабінеті. Строк кредиту – до 30 днів. Знижка буде застосована до відсоткової ставки, яка, у свою чергу, залежить від суми та терміну кредиту.
  • Добори вільних коштів здійснюються на загальних підставах.
  • Продовження за акційними кредитами платне та можливе на термін до 30 днів.
  • Нагадуємо, акція діє для постійних клієнтів УкрПозики. Бо новим клієнтам, що тільки-но збираються долучитися до нашої спільноти, УкрПозика надає перший кредит взагалі задарма!.

Акція регламентується офіційними Правилами акції "Щасливий день"

Читачів також цікавить: