Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Відсотки
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 14 та 30 днів.

Нарешті дочекалися тепла! А також – теплої знижки

І хоч весняне сонечко ще оманливе, принаймні вдень можна виходити надвір в легких курточках та похизуватися обновками. Питаєте, де їх взяти?

Коли бачите вдалий розпродаж, не гайте часу та не відкладайте шопінг на потім. Адже за іронією долі розпродажі завжди закінчуються за день-два до дати зарплати! Саме у таких випадках стане в пригоді мікрокредит онлайн. Ви зможете отримати гроші саме тоді, коли вони потрібні, й коли можна зробити вигідні покупки.

Щоб вам було легше оновити гардероб, УкрПозика підготувала спеціальний промокод на знижку 15% – T1P5LO. Достатньо ввести його у своєму особистому кабінеті під час замовлення нового кредиту, й знижку буде застосовано до відсоткової ставки. Тож нумо по легкі обновки на теплу весну!

Детальні умови використання промокоду

  • У акції беруть участь тільки громадяни України, що досягли 18-річного віку, які раніше брали кредит(и) в Укрпозиці та повністю розрахувалися за ним(и).
  • Акційні умови діють з 6 по 9 квітня 2021 року включно.
  • Щоб скористатися промокодом, зайдіть до особистого кабінету, подайте заявку на бажаний кредит та введіть промокод у однойменне поле.
  • Сума, яка доступна кожному клієнтові, відображається в його особистому кабінеті. Строк кредиту – до 30 днів. Знижка буде застосована до відсоткової ставки, яка, у свою чергу, залежить від суми та терміну кредиту.
  • Добори вільних коштів здійснюються на загальних підставах.
  • Продовження за акційними кредитами платне та можливе на термін до 30 днів.
  • Нагадуємо, акція діє для постійних клієнтів УкрПозики.

Акція регламентується офіційними Правилами акції "Щасливий день"

До речі, про тих, хто ще не з нами, ми теж подбали: перший кредит УкрПозика надає лише під 0,1% на день.

Читачів також цікавить: