Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Відсотки
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 14 та 30 днів.

Наливайте, бо їдять! З Новим роком!

Дорогі друзі! УкрПозика щиро вітає Вас з прийдешнім Новим роком і зичить миру, добра та злагоди вашим родинам, радості вашим серцям та палкої любові! Нехай новий рік буде щедрим на всякі блага, хай щодня ми матимемо привід посміхатись і не забуваймо обіймати своїх близьких!

Нехай святкові страви на новорічному століі смакують якналіпше, нехай свято зігріє наші душі та наповнить наші келихи!

І яке ж свято без подарунків? Ми нічогісіньо не забули, і у цю передноворічну пору маєте подарунок під ялинкою від УкрПозики: промокод I3ST4E на знижку 40 градусів, 40%! Беріть кредит та влаштуйте собі шучне свято! На щастя, на здоров'я, на Новий рік!

Детальні умови використання промокоду

  • У акції беруть участь тільки громадяни України, що досягли 18-річного віку, які раніше брали кредит(и) в Укрпозиці та повністю розрахувалися за ним(и).
  • Акційні умови діють з 30 грудня 2021 по 1 січня 2022 включно.
  • Щоб скористатися промокодом, зайдіть до особистого кабінету, подайте заявку на бажаний кредит та введіть промокод у однойменне поле.
  • Сума, яка доступна кожному клієнтові, відображається в його особистому кабінеті. Строк кредиту – до 30 днів. Знижка буде застосована до відсоткової ставки, яка, у свою чергу, залежить від суми та терміну кредиту.
  • Добори вільних коштів здійснюються на загальних підставах.
  • Продовження за акційними кредитами платне та можливе на термін до 30 днів.
  • Нагадуємо, акція діє для постійних клієнтів УкрПозики. Бо новим клієнтам, що тільки-но збираються долучитися до нашої спільноти, УкрПозика надає перший кредит взагалі задарма!

Акція регламентується офіційними Правилами акції "Щасливий день"

Читачів також цікавить: