Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Відсотки
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 14 та 30 днів.

Національний сервіс «УкрПозика» розуміє потреби

Новий рік в «УкрПозиці» почався з гарних новин. Продукт сервісу – моментальна виплата на картку онлайн – неабияк допомагає українцям! Підрахунки компанії показали, що в четвертому кварталі 2019 року клієнтів народного сервісу стало вдвічі більше у порівнянні з попереднім. А об’єми видачі, у порівнянні з третім кварталом, збільшились втричі!

 

Такий ріст пов'язаний із відчутними змінами у компанії – «УкрПозика» запровадила ще більше вигідних пропозицій для кожного. Пройдемося по фактах?

1. Унікальна пропозиція від «УкрПозики» – кешбек у розмірі 7% від суми позики. Мало того, що перша позика під 0% БЕЗ прихованих переплат, так ще й оформивши її, наприклад, на 10 000 грн, клієнт повертає на 700 гривень менше. Такого ще не пропонував жоден сервіс мікрокредитування! «УкрПозика» дбає про свої користувачів та завжди дає їм більше!

2. Народний сервіс «УкрПозика» орієнтований на довгострокове співробітництво, тому постійно пропонує своїм клієнтам гарні знижки та пропозиції при повторному зверненні. У цьому вже переконались тисячі українців, які стали постійними клієнтами компанії.

3. Для оформлення позики онлайн потрібний мінімум: паспортні дані та доступ до інтернету. Як показує практика, весь процес займає не більше 12 хвилин. Отже, оформити заявку можна будь-де і будь-коли: стоячи у заторі або в черзі, на прогулянці з собакою чи по дорозі до улюбленого магазину. Перша позика відправиться на будь-яку банківську картку клієнта одразу після оформлення заявки на сайті. Без затримок і зайвих запитань. Сервіс працює 24/7 без вихідних.

4. Неабиякий ріст активності серед клієнтів був зафіксований після того, як бренд представив амбасадора – маму Вєрки Сердючки. Масову рекламу із зірковим клієнтом на ТВ, в інтернеті, а також в Київському та Харківському метрополітенах щодня бачили мільйони людей. У результаті – залучено велику кількість нових користувачів.

5. Гарантована безпека. Усі дані клієнтів зберігаються у перевіреній системі безпеки, яка надійно прихована від сторонніх очей.

 

А головна гордість народного сервісу «УкрПозика» те, що завдяки йому клієнти змогли дозволити собі більше та здійснити власні мрії: відправитись у довгоочікувану відпустку, придбати бажаний гаджет, зробити життя своєї дитини комфортнішим і багато інших важливих подій. Усе це мотивує компанію робити ще більше вигідних пропозицій для улюблених клієнтів. А що, з «УкрПозикою» всі можуть собі дозволити більше!   

 

Читачів також цікавить:

Оцінка статті: 4,6/5

Проголосувало 344 людини.