Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Відсотки
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 14 та 30 днів.

Наберіть купу "зелені" до Зелених свят

Що вам відомо про Трійцю, окрім того, що завдяки такому святу маємо довгі вихідні?

Давайте коротко. Православні називають це свято ще П'ятидесятниця, бо воно відзначається саме на п’ятдесятий день (сьому неділю) від Великодня. Саме цього дня Апостолам був явлений Святий дух у вигляді полум’яного стовпа, після чого вони відчули у собі змогу говорити різними мовами  – щоб проповідувати християнство у будь-яких куточках світу. Тож Трійця має величезний комунікативний зміст!

А ще у цьому святі маємо явні ознаки традицій прадавньої язичницької доби. На початку літа наші пращури вшановували бога сонця Ярила й несли йому в дарунок зелені трави… Як і в багатьох інших випадках, християнські вірування гармонійно поєдналися з народними традиціями, ось чому маємо на Трійцю давні обряди, яким надано нового православного змісту. Цей таємничий коктейль з християнських настанов та вірувань у русалок та мавок називають також Клечальною, Русальною, Зеленою неділею або просто Зеленими святами.

А нинішнє розбещене покоління зелений колір, як відомо, асоціює з грошима. Тож і ми радимо вам запастися ними на перший довгий літній вікенд. Усе просто: заходьте до свого особистого кабінету та використовуйте там спеціальний промокод до Трійці: TRTS34. І матимете одразу знижку на 15%.

Детальні умови використання промокоду

  • У акції беруть участь тільки громадяни України, що досягли 18-річного віку, які раніше брали кредит(и) в Укрпозиці та повністю розрахувалися за ним(и).
  • Акційні умови діють з 15 по 18 червня 2021 року включно.
  • Щоб скористатися промокодом, зайдіть до особистого кабінету, подайте заявку на бажаний кредит та введіть промокод у однойменне поле.
  • Сума, яка доступна кожному клієнтові, відображається в його особистому кабінеті. Строк кредиту – до 30 днів. Знижка буде застосована до відсоткової ставки, яка, у свою чергу, залежить від суми та терміну кредиту.
  • Добори вільних коштів здійснюються на загальних підставах.
  • Продовження за акційними кредитами платне та можливе на термін до 30 днів.
  • Нагадуємо, акція діє для постійних клієнтів УкрПозики. Бо новим клієнтам, що тільки-но збираються долучитися до нашої спільноти, УкрПозика надає перший кредит взагалі задарма!.

Акція регламентується офіційними Правилами акції "Щасливий день"

Читачів також цікавить: