Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Відсотки
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 14 та 30 днів.

На Івана Купала шукай не квіт папороті, а гроші!

Купальська ніч містична й захоплююча!

Багато народних вірувань та прадавніх ще язичницьких традицій вражають своєю сміливістю, як то нічні ворожіння та стрибки через вогнище.

Вважалося що саме цієї ночі лише раз на рік розцвітає те, що не має квітнути – папороть. Але це ми нині такі розумні, вивчали в школі біологію, й знаємо, що папороть квітнути не може апріорі – бо ж взагалі є проміжною ланкою між мохами та рослинами.

Так от, наші пращури вірили, що той, хто в купальську ніч побачить у лісі квіт папороті, буде щасливий до кінця своїх днів.

УкрПозика проти забубонів, тож робить більш прості й ефективніші кроки, аби ви були щасливі. Хапайте купальський промокод – KUP38A, що надасть вам знижку 20% на новий кредит!

Але він таємничий та нетривкий, тож діє лише до 9 липня… Поспішайте!

Детальні умови використання промокоду

  • У акції беруть участь тільки громадяни України, що досягли 18-річного віку, які раніше брали кредит(и) в Укрпозиці та повністю розрахувалися за ним(и).
  • Акційні умови діють з 6 по 9 липня 2021 року включно.
  • Щоб скористатися промокодом, зайдіть до особистого кабінету, подайте заявку на бажаний кредит та введіть промокод у однойменне поле.
  • Сума, яка доступна кожному клієнтові, відображається в його особистому кабінеті. Строк кредиту – до 30 днів. Знижка буде застосована до відсоткової ставки, яка, у свою чергу, залежить від суми та терміну кредиту.
  • Добори вільних коштів здійснюються на загальних підставах.
  • Продовження за акційними кредитами платне та можливе на термін до 30 днів.
  • Нагадуємо, акція діє для постійних клієнтів УкрПозики. Бо новим клієнтам, що тільки-но збираються долучитися до нашої спільноти, УкрПозика надає перший кредит взагалі задарма!.

Акція регламентується офіційними Правилами акції "Щасливий день"

Читачів також цікавить: