Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Відсотки
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 14 та 30 днів.

Масний промокод на знижку – до кінця Масляної!

Вже наїлися вареників та нагулялися по гостях? А до шинку ходили? А тещу по селу возили? А народження/хрестини/поминки колодки справляли?

От щодо останньої традиції Сирного тижня хочеться розповісти докладніше. Річ у тім, що усю Масницю (щодня!) молодиці мали збиратися компанією та йти до шинку. Аби не просто так пиячити, вигадували собі привід – брали просту дерев’яну колодку, загортали в пелюшки – й усе, колодка народилася – святкували уродини. Назавтра ті самі молодиці у тому ж самому шинку справляли колодкини хрестини, а потім колодка помирала – усі робили їй проводи, й врешті, закопавши, справляли поминки! Й за весь цей тиждень гулянь чоловіки не мали жодного права дорікати своїм дружинам за такий розгульний спосіб життя! От як виглядав тиждень суцільного матріархату по-українські!

Коли до кінця Масляної лишається 3 дні, УкрПозика пропонує Вам догуляти від душі! А тому саме зараз надає промокод на знижку 10% – ZHYR10. Введіть його у своєму особистому кабінеті, замовляючи новий кредит, але поспішайте встигнути, допоки Масляна!

Детальні умови використання промокоду

  • У акції беруть участь тільки громадяни України, що досягли 18-річного віку, які раніше брали кредит(и) в Укрпозиці та повністю розрахувалися за ними.
  • Акційні умови діють з 12 по 14 березня 2021 року включно.
  • Щоб скористатися промокодом, зайдіть до особистого кабінету, подайте заявку на бажаний кредит та введіть промокод у однойменне поле.
  • Сума, яка доступна кожному клієнтові, відображається в його особистому кабінеті. Строк кредиту – до 30 днів. Знижка буде застосована до відсоткової ставки, яка, у свою чергу, залежить від суми та терміну кредиту.
  • Добори вільних коштів здійснюються на загальних підставах.
  • Продовження за акційними кредитами платне та можливе на термін до 30 днів.
  • Нагадуємо, акція діє для постійних клієнтів УкрПозики.

Акція регламентується офіційними Правилами акції "Щасливий день"

До речі, про тих, хто ще не з нами, ми теж подбали: перший кредит УкрПозика надає лише під 0,1% на день.

Читачів також цікавить: