Блог
грн
15000
грн

Сума позики грн
Відсотки
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Вашу позику на 7, 14 або 30 днів.

Мама Вєрки Сердючки: з УкрПозикою можу собі дозволити!

Фінансова компанія "УкрПозика" презентувала свого нового бренд-амбасадора - ним став популярний персонаж вітчизняних телешоу мама Вєрки Сердючки.

В основі комунікації з клієнтом - комедійна історія героїні, коли одного разу на шопінгу з Вєркою вона так захопилась покупками, що не зчулася, як загубилася, залишившись наодинці без грошей.

При цьому мама Вєрки швидко зорієнтувалася, де взяти гроші - за першим же посиланням в гуглі на своєму смартфоні перейшла на сайт УкрПозики, за лічені хвилини отримала смс про поповнення балансу, і з задоволенням продовжила покупки, на які їй забракло грошей. При цьому її фірмова фраза: “А що? Можу собі дозволити!” стала слоганом рекламної кампанії "УкрПозики" - тож мама Вєрки Сердючки відчуває свою повну фінансову незалежність разом з "УкрПозикою".

Разюча відмінність "УкрПозики" від конкурентів на ринку полягає в тому, що компанія - дійсно народний сервіс, адже він допомагає бути фінансово незалежними й отримувати гроші на все необхідне - швидко та вчасно.

Причому будь-яка потреба позичальника в фінансах при зверненні в "УкрПозику" вирішується за 5 хвилин і без зайвої метушні.

З "УкрПозикою" ви можете дозволити собі все!

Читачів також цікавить:

Оцінка статті: 4,6/5

Проголосувало 374 людини.