Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Відсотки
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 14 та 30 днів.

Дива Різдва або Казка про знижку

Переддень Різдва у Західному світі вважається найдивовижнішою порою року... Люди вірять, що всі їх бажання, навіть найпотаємніші, здійсняться, а допоможе у цьому святковий чарівник – добрий Санта Клаус, він же Пер-Ноель (фр.), він же Йоулупуккі (фін), він же Баббо-Натале (італ.)

Усе це імена нашого з вами давнього знайомця – ми звемо його Святим Миколаєм. І так само чекаємо щороку від нього дивовижних сюрпризів.

А поки ви чекаєте, УкрПозика вже почала дарувати дива. Спробуйте просто зараз, замовляючи кредит, застосувати промокод D37VRZ – і побачите, що буде...

А буде знижка 20% – щоб ви могли долучитись до свята і відчути на собі його магію.

Промокод діє аж до самого Різдва...

Детальні умови використання промокоду

  • У акції беруть участь тільки громадяни України, що досягли 18-річного віку, які раніше брали кредит(и) в Укрпозиці та повністю розрахувалися за ним(и).
  • Акційні умови діють з 23 по 205 грудня 2021 року включно.
  • Щоб скористатися промокодом, зайдіть до особистого кабінету, подайте заявку на бажаний кредит та введіть промокод у однойменне поле.
  • Сума, яка доступна кожному клієнтові, відображається в його особистому кабінеті. Строк кредиту – до 30 днів. Знижка буде застосована до відсоткової ставки, яка, у свою чергу, залежить від суми та терміну кредиту.
  • Добори вільних коштів здійснюються на загальних підставах.
  • Продовження за акційними кредитами платне та можливе на термін до 30 днів.
  • Нагадуємо, акція діє для постійних клієнтів УкрПозики. Бо новим клієнтам, що тільки-но збираються долучитися до нашої спільноти, УкрПозика надає перший кредит взагалі задарма!

Акція регламентується офіційними Правилами акції "Щасливий день"

Читачів також цікавить: