Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Відсотки
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 14 та 30 днів.

Цвіте терен, цвіте терен, ставки опадають…

Ми в УкрПозиці як почали на свята співати, так досі зупинитись не можемо. А як тут стриматись, коли скрізь усе цвіте, буяє та рясніє!

До речі, а чи знаєте ви, що таке той самий терен, про який у пісні йдеться? Терен – то дика слива, й цвіте вона саме тоді, коли й усі інші плодові дерева – звичайні сливи, яблуні та вишні. У цьому питанні багато з тих, хто зазвичай співає «Цвіте терен» на родинних застіллях, можуть плутатись. Та тепер ви знаєте напевно.

А ще нас ця вічна й мелодична пісня надихнула зробити вам подаруночки– бо хто ж іще щось вам подарує між святами, як не ми.

Тож тримайте промокод T58EREN на знижку 20% на повторний кредит. Але зауважте, що діятиме він лише до 9 травня, тож нумо користатитися, поки наша серце розм’якло від пісень та цвіту.

Детальні умови використання промокоду

  • У акції беруть участь тільки громадяни України, що досягли 18-річного віку, які раніше брали кредит(и) в Укрпозиці та повністю розрахувалися за ним(и).
  • Акційні умови діють з 5 по 9 травня 2021 року включно.
  • Щоб скористатися промокодом, зайдіть до особистого кабінету, подайте заявку на бажаний кредит та введіть промокод у однойменне поле.
  • Сума, яка доступна кожному клієнтові, відображається в його особистому кабінеті. Строк кредиту – до 30 днів. Знижка буде застосована до відсоткової ставки, яка, у свою чергу, залежить від суми та терміну кредиту.
  • Добори вільних коштів здійснюються на загальних підставах.
  • Продовження за акційними кредитами платне та можливе на термін до 30 днів.
  • Нагадуємо, акція діє для постійних клієнтів УкрПозики. Бо новим клієнтам, що тільки-но збираються долучитися до нашої спільноти, УкрПозика надає кредит взагалі під 0,1% на день.

Акція регламентується офіційними Правилами акції "Щасливий день"

Читачів також цікавить: