Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Відсотки
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 14 та 30 днів.

Black Friday!!! Вирушайте на шопінг!

Для чого вигадали Black Friday, як ви гадаєте? Щоб купа людей, захекавшись штовхалися у ТРЦ, Мережа підвисала від перевантаження онлайн-магазинів, а дороги вкрилися заторів з курь'єрських машин?

Ні! Щоб саме Ви раз на рік накупили собі усього, чтого душа забажає - за свої звичні гроші. Просто саме у цей день на суму, що витратиш на сумочку, можна купити не лише сумочку, а й увесь її вміст! Тож не лишайтеся осторонь світової шопінг-лихоманки!

А щоб вам зручніше було користуватись розпродажем, УкрПозика спеціально до Чорної П'ятниці підготувала особливий промокод - BLFR47, який дає знижку 40% на кредит для тих, хто вже знає, що це таке (тобто повторних клієнтів).

Детальні умови використання промокоду

  • У акції беруть участь тільки громадяни України, що досягли 18-річного віку, які раніше брали кредит(и) в Укрпозиці та повністю розрахувалися за ним(и).
  • Акційні умови діють з 25 по 28 листопада 2021 року включно.
  • Щоб скористатися промокодом, зайдіть до особистого кабінету, подайте заявку на бажаний кредит та введіть промокод у однойменне поле.
  • Сума, яка доступна кожному клієнтові, відображається в його особистому кабінеті. Строк кредиту – до 30 днів. Знижка буде застосована до відсоткової ставки, яка, у свою чергу, залежить від суми та терміну кредиту.
  • Добори вільних коштів здійснюються на загальних підставах.
  • Продовження за акційними кредитами платне та можливе на термін до 30 днів.
  • Нагадуємо, акція діє для постійних клієнтів УкрПозики. Бо новим клієнтам, що тільки-но збираються долучитися до нашої спільноти, УкрПозика надає перший кредит взагалі задарма!

Акція регламентується офіційними Правилами акції "Щасливий день"

Читачів також цікавить: