Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Відсотки
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 14 та 30 днів.

-10% на добори до Дня Валентина! Романтичні задуми без обмежень

Серце УкрПозики не кам’яне, тож ми як ніхто розуміємо усіх закоханих, що готуються до Дня Валентина. Щоб кожному вистачило на всі красиві плани та сміливі ідеї святкового побачення, ми порадились з Купідоном та вирішили створити пільгові умови для своїх клієнтів.

Якщо Ви маєте відкритий не прострочений кредит в УкрПозиці, до 14 лютого включно доберіть доступну суму кредиту зі знижкою 10%. Зробити це вкрай просто – під час замовлення добору у своєму Особистому кабінеті скористайтеся промокодом LOVE10.

Якщо ж ви ще досі не приєдналися до нас, покваптеся, адже, взявши свій перший кредит до 14 лютого, Ви, по-перше, сплатите лише 0,1% на день. А по-друге, отримаєте кешбек 200 грн.

Умови акції «Знижка 10% на добір до Дня Закоханих»:

  • У акції беруть участь тільки громадяни України, що досягли 18-річного віку.
  • Акційні умови діють з 9 по 14 лютого 2021 року включно.
  • Щоб скористатися промокодом, зайдіть до особистого кабінету, подайте заявку на бажаний добір та введіть промокод LOVE10 у однойменне поле.
  • Сума, яка доступна кожному клієнтові, відображається в його особистому кабінеті. Строк кредиту – до 30 днів. Знижка 10% буде застосована до відсоткової ставки, яка, у свою чергу, залежить від суми та терміну кредиту.
  • Добори вільних коштів не є новим кредитом, тож не надають права на отримання кешбеку.
  • Продовження за акційними кредитами платне та можливе на термін до 30 днів.

Див. офіційні Правила акції «Знижка на добір до Дня Закоханих»

Читачів також цікавить: